5 foto's
sorteren op:
238 Topografisch-Historische Atlas Amerongen
Catalogus
5. Prenten, tekeningen, schilderijen
59 Aquarellen en prenten o.a. behorend tot de Atlas Coenen van ’s Gravesloot, 1620-2000
Gecalligrafeerde oorkonde door de gemeente Amsterdam aangeboden aan de gemeente Amerongen ter gelegenheid van het overbrengen van het bevrijdingsvuur van Nijmegen naar Amsterdam door Amerongen in 1955
Datering:
1955
Soort:
Affiche, plakkaat, veiling- en verkiezingsbiljet
Catalogusnummer:
60318
Gebied:
Amerongen
Auteur:
W.L.J. Dornseiffen
Inventarisnummer:
59
Bijzonderheden:
In passepartout
laatste wijziging 03-02-2020
1 gedigitaliseerd
Catalogus
10. Topografische kaarten en plattegronden
62 Topografische kaarten en plattegronden, 1927-2000
Programma Amerongen 25 jaar Bevrijding 4 en 5 mei 1970
Catalogusnummer:
60433
Datering:
1970
Soort:
Gebied:
Amerongen
Inventarisnummer:
62
Bijzonderheden:
Met toelichting op de achterzijde
Ga naar dit stuk:
laatste wijziging 03-02-2020
1 gedigitaliseerd
Catalogus
7. Affiches
80 Affiches, 1995, 2019
Compilatie van 20 foto's betreffende de tabaksteelt te Amerongen ten behoeven van het Tabaksmuseum aldaar
Catalogusnummer:
62405
Datering:
1995
Soort:
Gebied:
Amerongen
Auteur:
D. Pezarro en R. van der Eerden
Inventarisnummer:
80
Bijzonderheden:
Op de achterzijde staat per foto een toelichting
laatste wijziging 03-02-2020
1 gedigitaliseerd
Catalogus
7. Affiches
80 Affiches, 1995, 2019
Aankondiging van een optreden van Gerard Alderliefste in MFC Allemanswaard te Amerongen op 3 februari 2019
Catalogusnummer:
62406
Datering:
2019
Soort:
Gebied:
Amerongen
Auteur:
Bibliotheek ZOUT
Inventarisnummer:
80
laatste wijziging 03-02-2020
1 gedigitaliseerd